

Social Temple Club 420
Východní CSC v Palmas
Sdružení
Cannabis Social Club (asociación cannábica) Palma ve východní části Llucmajoru
Social Temple Club 420 je Cannabis Social Club (asociación cannábica) v Palma, situovaný ve východní části Llucmajoru v širší oblasti Palma. Jeho poloha propojuje Palma s ostrovní krajinou Mallorky a zasazuje jej do kontextu Mallorca / Španělsko, přičemž si zachovává výrazně místní charakter.
Pro každého, kdo hledá Cannabis Social Club (asociación cannábica) v Palma, tato adresa vyniká umístěním v poštovní oblasti 0761x a v rámci širšího municipia Llucmajor. Díky tomu má v rámci oblasti Palma jasnou identitu, aniž by splývala s rušnějším centrálním městským příběhem.
Členství v tomto Cannabis Social Club (asociación cannábica) v Palma
Social Temple Club 420 funguje jako soukromé sdružení pouze pro členy, s přijetím na doporučení a podle uvážení sdružení. To z něj dělá jasně vymezenější CSC než běžně přístupné veřejné místo a odpovídá klidnějšímu, více lokálnímu charakteru této části Palma.
Pokud porovnáváte nabídky Cannabis Social Club (asociación cannábica) Španělsko, klíčovým bodem je zde samotný model sdružení: přístup je strukturovaný, ne volně otevřený. V Palma a širším kontextu Mallorca je právě tento soukromý rámec součástí toho, co utváří atmosféru kolem klubu.
Komunitní atmosféra v Social Temple Club 420
Dojem z okolí Social Temple Club 420 je ten, že jde o soustředěný lokální CSC zakořeněný ve východní části Llucmajoru, nikoli v silně komerční čtvrti. Tato poloha dává sdružení ukotvený, rezidenční charakter v rámci širší oblasti Palma.
Jako položka Cannabis Social Club (asociación cannábica) Mallorca zapadá do prostředí formovaného ostrovní geografií, municipiem Llucmajor a širším okruhem Palma. Pokud procházíte záznamy Cannabis Social Club (asociación cannábica) Španělsko, tento působí odlišně hlavně proto, že jeho identita je tak těsně spojená s místem.
Lokální okolí tohoto CSC v Palma
Klub se nachází ve východní části Llucmajoru, v širší oblasti Palma na Mallorce. Díky tomu má velmi konkrétní polohový profil, aniž by bylo třeba uvádět název čtvrti, a poštovní oblast 0761x přidává další jasný geografický údaj.
Pro vyhledávání Cannabis Social Club (asociación cannábica) Palma je to užitečný orientační bod: Social Temple Club 420 patří do municipia Llucmajor v Mallorca, přičemž Palma tvoří městský kontext a Španělsko národní rámec.
Praktické informace pro Social Temple Club 420 v Palma
Toto sdružení se nachází v Palma, Mallorca, Španělsko. Poloha je spojena s poštovní oblastí 07610 v poštovním okrsku 0761x, v rámci Llucmajoru na Mallorce.
Pokud potřebujete přímé kontaktní údaje, použijte níže uvedené dostupné kanály:
K dispozici jsou také odkazy na sociální sítě:
Časté dotazy k tomuto Cannabis Social Club (asociación cannábica) v Palma
Kde se Social Temple Club 420 nachází?
Je v Palma, ve východní části Llucmajoru, v širší oblasti Palma na Mallorce.
O jaký typ sdružení jde?
Jde o Cannabis Social Club (asociación cannábica), zde popsaný jako soukromé sdružení pouze pro členy.
Je to veřejně přístupné místo?
Ne. Jeho model je soukromý a na doporučení, s přijetím podle uvážení sdružení.
Čím je místně odlišný?
Jeho poloha v poštovní oblasti 0761x, napojená na Llucmajor a širší oblast Palma, mu dává jasnou místní identitu.
Co zde členové najdou
Kdy máme otevřeno
| Pondělí | 12:00 - 21:00 |
| Úterý | 12:00 - 21:00 |
| Středa | 12:00 - 21:00 |
| Čtvrtek | 12:00 - 21:00 |
| Pátek | 12:00 - 21:00 |
| Sobota | 12:00 - 21:00 |
| Neděle | 12:00 - 21:00 |
Jak se přidat
Nejrychlejší cesta ke všem podrobnostem — žádné čekání, žádné dohadování.
Získej svůj FastTrack pass hned teď
Klepni níže a vyber si svůj FastTrack — jen tento klub, balíček, nebo celý ostrov. Od odemčení tě dělí pár vteřin.
Odemknout tento klub
FastTrack tento klub odemkne okamžitě. Tvůj pass se uloží do tvého bezplatného účtu a přijde e-mailem jako vstupenka — připravená, kdykoli budeš chtít.
Získej všechny detaily
Jeden e-mail s přesnou polohou klubu, trasou, domovním řádem a kontaktem — a odemknou se všechny zamčené detaily na této stránce. Budeš přesně vědět, co čekat.
Ozvi se plně připraven
Klub je předem informován o tvém příchodu a ty už znáš pravidla, cestu i to, jak to funguje — takže první kontakt proběhne hladce a s jistotou.
Jako držitel FastTracku můžeš odsud poslat žádost o členství přímo klubu.
Dostupné pouze v případě, že tuto funkci povolil majitel klubu.
Jako držitel FastTracku můžeš odsud poslat žádost o členství přímo klubu.
Dostupné pouze v případě, že tuto funkci povolil majitel klubu.
Již máte balíček FastTrack s volným odemčením pro tento klub.
Váš ostrovní pas odemkne kterýkoli klub, kdykoli — bez omezení.
Máte FastTrack Pass, který zatím není přiřazen ke klubu.
Najít Social Temple Club 420
Co říkají členové
Zatím žádné recenze
Buďte první, kdo se podělí o zkušenost s tímto klubem.
Kluby v okolí

California Weed House
Otevřeno≈ 1.7 km od Social Temple Club 420Palma, Mallorca
Jungle Boys 420
Otevřeno≈ 1.7 km od Social Temple Club 420El Arenal, Mallorca
Crazy Spot CSC
Otevřeno≈ 2.0 km od Social Temple Club 420S'Arenal, Mallorca- Nové

Sticky
Otevřeno≈ 2.2 km od Social Temple Club 420El Arenal / Palma, Mallorca - Aktualizováno

Highribot Cali Club
Otevřeno≈ 2.5 km od Social Temple Club 420Llucmajor, Mallorca 
The Green Door
Otevřeno≈ 2.6 km od Social Temple Club 420Llucmajor, Mallorca












