

Pegasus Club
Pegasus Club — Palma komunitní kruh
Kluby v okolí
Green Goat Terps
Trvale zavřeno≈ 0.0 km od Pegasus ClubPalma, Mallorca
The Moon Palma
Otevřeno≈ 2.3 km od Pegasus ClubPalma- Nové

Medusa 23
Otevřeno≈ 2.6 km od Pegasus ClubPalma de Mallorca, Mallorca - Nové

Incredible Hulk 420
Otevřeno≈ 2.8 km od Pegasus ClubPalma 
The Cloud Mallorca
Trvale zavřeno≈ 3.9 km od Pegasus ClubCamí, Mallorca- PrémiumAktualizováno

Altitude 420
Otevřeno≈ 5.0 km od Pegasus ClubPalma, Mallorca
Sdružení
Úvod
Pegasus Club je členská sociální asociace pro konopí spravovaná členy, sídlící v Palma na ostrově Mallorca. Asociace funguje jako soukromá, nekomerční skupina organizovaná tak, aby poskytovala interní rámec pro dospělé, kteří jsou členy klubu. Pegasus Club v Palmě funguje podle obecného modelu španělských asociací pro konopí a odkazuje na příslušné španělské právní předpisy o asociacích pro konopí (LO 1/2002) jako součást svého organizačního kontextu.
Poloha a kontext sousedství
Sraz asociace se nachází na , umístěném na západních přístupech do centra Palma. Okolí Camí de Gènova kombinuje obytné ulice s místními službami a leží v rámci urbanistického území Palmy. Místo je dosažitelné z centrálních částí Palma místní dopravou a silničními spoji běžně využívanými ve městě; návštěvníci by měli konzultovat místní dopravní informace pro aktuální trasy a jízdní řády. Poloha Pegasus Clubu jej situuje v rámci městské oblasti Palma, Mallorca, která má kombinaci trvale žijících obyvatel a sezónních návštěvníků.
O soukromém sdružení
Pegasus Club je organizován jako soukromá členská asociace. Prohlašovaným cílem asociace je poskytovat kontrolované kolektivní prostředí pro dospělé, kteří se skupině připojí. Struktura je založena na členství a funguje na nekomerční bázi; aktivity jsou zamýšleny jako interní pro členy spíše než jako veřejné komerční nabídky. V rámci tohoto rámce členové koordinují a účastní se kolektivní kultivace a vnitřní distribuce mezi registrovanými členy v souladu s interními pravidly asociace.
Záznamy, řídící uspořádání a interní postupy jsou obvykle vedeny administrativním orgánem asociace, v souladu se stanovami klubu a vnitřními předpisy. Pegasus Club v Palmě následuje interní model řízení, který zahrnuje administraci členství a pravidla chování pro aktivity prováděné v prostorách asociace. Asociace nepropaguje konzumaci ani distribuci veřejně mimo své členstvo a udržuje interní pravidla týkající se chování, ověřování věku a účasti.
Proces členství
Členství v Pegasus Clubu probíhá soukromým procesem a je řešeno přímo asociací. Přijetí je vždy na uvážení klubu. Potenciální členové by měli dodržet zavedené postupy asociace pro vstup, které mohou zahrnovat představení stávajícím členem, předložení požadovaného průkazu totožnosti a přijetí stanov klubu a vnitřních předpisů. Asociace spravuje počet členů interně a může provozovat limit až do členů.
Proces členství není veřejným prodejním nebo komerčním postupem. Zájemci by měli kontaktovat asociaci prostřednictvím kanálů, které klub zpřístupní pro dotazy ohledně členství; jakákoli komunikace o vstupu je považována za soukromou záležitost mezi jednotlivcem a asociací. Pegasus Club prosazuje vlastní pravidla způsobilosti, chování a účasti a vyhrazuje si právo přijmout nebo odmítnout žádosti o členství v souladu se svými stanovami.
Praktické informace
- Adresa:
- Webová stránka:
- Telefon:
- E-mail:
- Instagram:
Notes on use and access
Přístup do prostor asociace a k aktivitám je omezen na registrované členy a doprovázené hosty přijaté podle uvážení asociace. Interní pravidla asociace upravují chování na místě, opatření v oblasti zdraví a bezpečnosti a jakákoli omezení, která se vztahují na účast. Pegasus Club v Palmě nefunguje jako komerční prodejce; aktivity a jakékoli sdílení produktů probíhají interně mezi členy v souladu se stanovami asociace a příslušnými právními úvahami.
Tento záznam je určen jako informativní popis do adresáře. Nejedná se o právní radu, pozvání k připojení ani o veřejnou nabídku. Ti, kteří hledají podrobnější informace o interních postupech Pegasus Clubu nebo kritériích členství, by měli klub kontaktovat přímo prostřednictvím výše uvedených kontaktních údajů.
Source:
Jak se přidat
Nejrychlejší cesta ke všem podrobnostem — žádné čekání, žádné dohadování.
Získej svůj FastTrack pass hned teď
Klepni níže a vyber si svůj FastTrack — jen tento klub, balíček, nebo celý ostrov. Od odemčení tě dělí pár vteřin.
Odemknout tento klub
FastTrack tento klub odemkne okamžitě. Tvůj pass se uloží do tvého bezplatného účtu a přijde e-mailem jako vstupenka — připravená, kdykoli budeš chtít.
Získej všechny detaily
Jeden e-mail s přesnou polohou klubu, trasou, domovním řádem a kontaktem — a odemknou se všechny zamčené detaily na této stránce. Budeš přesně vědět, co čekat.
Ozvi se plně připraven
Klub je předem informován o tvém příchodu a ty už znáš pravidla, cestu i to, jak to funguje — takže první kontakt proběhne hladce a s jistotou.
Jako držitel FastTracku můžeš odsud poslat žádost o členství přímo klubu.
Dostupné pouze v případě, že tuto funkci povolil majitel klubu.
Jako držitel FastTracku můžeš odsud poslat žádost o členství přímo klubu.
Dostupné pouze v případě, že tuto funkci povolil majitel klubu.
Již máte balíček FastTrack s volným odemčením pro tento klub.
Váš ostrovní pas odemkne kterýkoli klub, kdykoli — bez omezení.
Máte FastTrack Pass, který zatím není přiřazen ke klubu.
Najít Pegasus Club
Co říkají členové
Zatím žádné recenze
Buďte první, kdo se podělí o zkušenost s tímto klubem.







